Zona Jug: Morava izgubila u Gornjem Stopanju, bod debitantu iz Bujanovca

Vranje news 19.08.2024  |  Vranjenews

Vranje - Posle sigurne pobede Pčinje iz Trgovišta na premijeri fudbalske Zone Jug u subotu, i bujanovački BSK, debitant u ligi, zabeležio je pozitivan rezultat na gostovanju odličnoj ekipi Radana u Lebanu - bilo je na kraju 1:1 (1:0), u utakmici 1. prvenstvenog kola koje je odigrano proteklog vikenda.

Domaćin iz Lebana poveo je preko Stefana Stojiljkovića u završnici prvog poluvremena. Međutim, Bujanovčani, koji si se prethodne sezone kao prvaci Pčinjske okružne lige plasirali u ovaj rang takmičenja, u 52. minutu priredili su iznenađenje Radanu, kada je Milan Kovačević, udarcem iskosa sa desne strane pogodio suprotan, desni donji ugao gola domaće ekipe i postavio konačan rezultat susreta. Morava iz Vladičinog Hana, treći tim iz Pčinjskog okruga u ovoj ligi,