Juve izašao lako na kraj sa novajlijom: Vlahović postigao gol, ali VAR pokvario slavlje! (video)

Hot sport 19.08.2024

Tijago Mota debitovao pobedom na klupi „Stare dame“! Fudbalski klub Juventus otvorio je sezonu u Seriji A sa ubedljivom pobedom nad novajlijom u ligi, ekipom Koma, rezultatom 3:0 (2:0).

U dvoboju koji je obeležen solidnom igrom domaćina, Juventus je rano poveo zahvaljujući golovima Mbangule u 23. minutu i Veje u 45. minutu. Zapečatio je sve Kambijaso u 91. minutu. Juventus je dominirao tokom celog meča, Dušan Vlahović je imao priliku da se upiše među strelce u 48. minutu, ali je njegov gol zbog minimalne ofsajd pozicije bio poništen nakon pregledanja VAR snimka. Novi trener Tijago Mota je uspešno predstavio svoj sistem igre, a Juventus je pokazao