Novi poraz Partizana u Evropi: I Gent osvojio Humsku, odluka o plasmanu u Ligu konferencija u Belgiji

Dnevnik pre 27 dana  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Partizana poraženi su od Gentapred praznim tribinama u Humskoj rezultatom 1:0 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu konferencije.

Mučno je bilo na stadionu Partizana: prazne tribine, rani gol Belgijanaca, napokon i poraz izabranika Aleksandra Stanojevića. Partizan je prvu veliku šansu imao već u 4. minutu, ali je Mateuš Saldanja loše šutirao sa ivice šesnaesterca. Meč je odlučen u 16. minutu. Sa desne strane centrirao je Sven Kums, zategao loptu ka suprotnoj stativi, lošu reakciju poslednje linije Partizana iskoristio je Omri Gandelman i glavom zatresao mrežu Aleksandra Jovanovića. Imaće za