Један радник погинуо, осморо повређено: Детаљи пожара у рафинерији у Русији: Горела површина од 150 квадратних метара, ватрогасци обуздали ватру (видео)
Блиц 27.08.2024

У пожару у Рафинерији данас поподне у Омску погинуо је један радник, а шесторо повређено, рекао је за РИА Новости заменик генералног директора Рафинерије Омск Кирил Морозов.
- Током пожара у Рафинерији у Омску догодила се несрећа, један радник предузећа је погинуо, још шесторо је повређено. Омска рафинерија изражава саучешће и пружиће помоћ породици погинулог и сву неопходну подршку повређеним запосленима - рекао је Морозов. Један од индустријских погона у Рафинерији нафте Омск се запалио око 15 часова. Прасак се чуо у неколико округа Омска, а спасиоци и ватрогасци су у потпуности обуздали пожар. Према регионалном Министарству за








