Kako ovo nije završilo u golu: Zahid propustio ogromnu šansu, teško da će Partizan imati bolju! (video)

Hot sport pre 21 dana

Težak promašaj… Fudbaleri Partizana sastaju se sa ekipom Genta u revanš meču četvrtog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, prvi meč u Beogradu se završio pobedom gostiju od 0:1.

Rezultat na poluvremenu je 0:0. Gajas Zahid se našao u tri izgledne pozicije da donese prednost Partizanu i tako poravna u ukupnom skoru, a najveću priliku propustio je u 40. minutu… Tada mu je lopta došla u noge posle izblokiranog pokušaja Alda Kalulua, a on se nakon kratkog nameštanja očajno snašao. Golman Ruf nije pokrivao čitav gol, tu je bilo protivničkih fudbalera, ali je udarac poslat visoko preko prečke. Šteta… Zahid propustio ogromnu šansu