Burno: Zvezda slavi ivanića koji je doneo pobedonosni gol, Kragujevčani besni na sudiju

Dnevnik pre 17 dana  |  Dnevnik.rs

Slavili su fudbaleri Crvene zvezde protiv Radničkog 1923 rezultatom 0:1 u okviru sedmog kola Superlige Srbije i sada mirno odlaze na reprezentativnu pauzu.

Junak meča je Mirko Ivanić koji je fantastičnim udarcem u 85. minutu probio "bedem" domaćih i doneo trijumf timu Vladana Milojevića. Prvi ozbiljniji pokušaj na meču viđen je u 17. minutu kada je Elšnik osvojio loptu na sredini terena, namestio se i sa malo više od 20 metara gađao tik preko prečke. Mnogo čvrsto se igralo i uglavnom na sredeini terena, jer su oba tima želela da kontrolišu dešavanja na terenu. Ipak, uspešnija je Zvezda bila u tom segmentu i to mnogo