Dudić nakon meča u Gornjem Milanovcu: Do crvenog smo se držali, dalje ništa ne bih komentarisao!

Hot sport pre 17 dana

„Čestitam Zvezdi na pobedi, dok smo igrali 11 na 11, parirali smo defanzivno…“ Fudbaleri Radničkog 1923 ugostili su u Gornjem Milanovcu ekipu Crvene zvezde, a fudbaleri iz glavnog glada Srbije uspeli su uz dosta muka da slave minimalnim rezultatom – 1:0 Možemo slobodno reći da je zanimljivije bilo na tribinama nego na samom terenu.

Videli smo jednu tvrdu utakmicu sa malim brojem prilika, gde je gol Mirka Ivanića rešio meč u 85. minutu. Treba napomenuti da je Radnički igrao sa igračem manje od 78. minuta. Upravo zbog tog kartona je Feđa Dudić pobesneo na sudiju, pa je morao i da napusti teren, a ovo su njegovi utisci nakon meča. – Sigurno vrhunska borba, žao mi je što smo izgubili. Čestitam Zvezdi na pobedi, dok smo igrali 11 na 11, parirali smo defanzivno, imali su inicijativu i posed, ali