(Poluvreme) Partizan je u baš debeloj krizi: Vojvodina dominira u Humskoj, Jovanović ponovo spašava!

Hot sport pre 17 dana

Sreća za crno-bele pa je nerešen rezultat… Fudbaleri Partizana dočekali su novosadsku Vojvodinu u 7. kolu Superlige Srbije, a nakon prvih 45 minuta nismo videli nijedan pogotak – 0:0 U lošoj situaciji nalaze se i jedni i drugi, pa bi im pobeda u ovom susretu itekako značila.

Crno-belima su ostali samo Kup i Liga nakon kraha na evrosceni, a s obzirom u kakvom stanju se klub nalazi, svaki bod je bitan. Na drugoj strani Voša je ostala bez trenera, pa će je doljnjeg voditi pomoćnik Krtolica. Bolji tim u prvih 45 minuta su bili gosti, i to prilično bolji tim. Statistika je na starni Vojvodine. Šutevi, posed, šutevi u okvir… sve je i više nego ubedljivo na strani kluba iz Novog Sada. Partizan ponovo ne izgleda dobro. Ne igra se lep fudbal, a