POLUVREME - Vojvodina bolja, Jovanović opet spasava Partizan, Seri kao Suma protiv Mančestera!

Sportske.net pre 17 dana  |  Sportske.net

Ekipa Partizana ne samo što je eliminisana iz tri evropska takmičenja ovog leta, nego na tri utakmice na domaćem terenu nije uspela da postigne nijedan gol - ni protiv Dinama, ni protiv Lugana, ni protiv Genta.

Kako crno-beli igraju i večeras u derbiju sedmog kola Superlige protiv Vojvodine, teško da će ga i protiv Novosađana postići. Na poluvremenu nema golova, rezultat je 0:0, čime crno-beli mogu da budu zadovoljni, imajući u vidu da je Vojvodina igrala bolje i konkretnije od Partizana. Već u prvih 15 minuta igre, golman i novi kapiten Partizana Aleksandar Jovanović je u par navrata odličnim intervencijama spasavao mrežu crno-belih, kada mu je raspoloženi Andrija