Hit izjava lalatovića nakon treće vezane pobede: Nešto mi govori da ću opet biti najbolji u Srbiji! (video)

Hot sport pre 19 dana

Mladost srušila i TSC pod Lalatovićem! Fudbaleri Mladosti iz Lučana su ostvarili pobedu protiv TSC-a rezultatom 2:1 u meču sedmog kola Superlige Srbje.

Samim tim, Nenad Lalatović je zabeležio i treći trijumf od dolaska u klub iz Lučana i ostao na maksimalnom učinku. TSC je poveo u sedmom minutu kada je Ifet Đakovac postigao gol iz penala. Međutim, Mladost je uspela da preokrene rezultat. Aleksandar Pejović je izjednačio u 29. minutu, takođe iz penala, dok je Jovan Ćirić doneo vođstvo gostima u 41. minutu. Domaći tim je imao priliku da izjednači u 56. minutu, ali je golman Mladosti, Saša Stamenković, odbranio penal