Piksi nakon poraza od danaca: „Prvo poluvreme, egal, 50:50, nisam primetio raspad sistema!“ (video)

Hot sport pre 10 dana

„Treba uraditi analizu, ali je Danska zasluženo pobedila.“ Reprezentacija Srbije je večeras u Kopenhagenu doživela poraz od Danske rezultatom 2:0, što je njihov prvi neuspeh u dosadašnja dva kola Lige nacija.

Evo kako je ovaj meč doživeo selektor Dragan Stojković Piksi. – Znamo da smo imali te kadrovske probleme i znali smo da će nam na fizičkom planu biti teško da odigramo ovu utakmicu. Momci su dali sve od sebe, ali videlo se da nema svežine i da u tri dana odigrati na ovakvom nivou dve teške i zahtevne utakmice, nimalo nije lako. – Smatram da smo prvo poluvreme odigrali u egalu, da je bilo negde 50:50, nisam primetio nijednu ozbiljniju šansu njihovu, raspad sistema