Беливук потпуно променио лични опис Миљковић: "Може да буде Љепоја, а може и Борис Тадић"! Тешић: "Бојан Хрватин не постоји"
Курир 09.09.2024

У Специјалном суду у Београду данас је настављено суђење припадницима криминалне групе Вељка Беливука и Марка Миљковица, оптуженима за седам убистава, отмице, силовање и трговину дрогом и оружјем.
Одбрану је данас наставио да износи првооптужени Беливук, који је на претходном суђењу негирао наводе оптужнице. Потом су за говорницу редом излазили Марко Миљковић, Милош и Марко Будимир, Небојша Јанковић, Владе Драганић и Дејан Тешић. Суђење се наставља у среду, када ће одбрану наставити да износе остали оптужени. У суд су са слободе, руку под руку, стигли оптузени Владо Георгиев и његова супруга Слађана Секулић, која је иначе једина жена обухваћена












