Francuska se iskupila za poraz od Italije: "Trikolori" pobedili Belgiju u Ligi nacija (video)

Večernje novosti pre 9 dana

FRANCUSKA se iskupila za poraz od Italija na startu Lige nacija i ostvarila je prvi trijumf u ovom takmičenju ove sezone.

FOTO: Tanjug/AP "Trikolori" su bez većih problema u Lionu savladali Belgiju sa 2:0 i pokazali koliko su kvalitetna reprezentacija. Izabranicima Didijea Dešana 29 minuta je bilo potrebno da dođu do prednosti. Randal Kolo Muani je se najbolje snašao nakon odbitka i poslao loptu u mrežu rivala. Domaćin je prednost duplirao u 58. minutu. Dembele je bio taj koji se upisao u strelce. Uneo je loptu u sredinu sa desne strane i postigao sjajan gol. Do kraja utakmice promene