BL - Leverkuzen se vratio u šampionski ritam, Štutgartov tandem Rider-Demirović zablistao pred start Lige šampiona!

Sportske.net pre 5 dana  |  Sportske.net

Leverkuzen se vraća u šampionski ritam, posle problema u prethodna dva kola i poraza od Lajpciga.

Danas na gostovanju u Hofenhajmu, ''farmaceuti'' su bili vrlo ubedljivi, slavili su sa 4:1, a već u prvih pola sata su stavili do znanja domaćinu šta ga čeka u ovom duelu. Bonifejs je bio ključni čovek kod prva dva pogotka, najpre kao asistent u 17. minutu za vodeći gol Terijea, a trinaest minuta kasnije je i sam zatreso mrežu za 2:0. Hofenhajm je vratio nadu domaćina u 37. minutu golom Beriše, posle saradnje sa Kramarićem, ali ta nada je potrajala do 72. minuta