Nerazuri mislili na Siti: Monca umalo kaznila uspavani Inter

Sport klub pre 4 dana  |  Autor: Milan Stojiljković

Fudbaleri Intera ne samo da su propustili priliku da se pobedom nad Moncom vrate na prvo mesto na tabeli Serije A, nego su u poslednjim trenucima izbegli neplanirani poraz i pokvarili atmosferu pred gostovanje ekipi Pepa Gvardiole u Ligi šampiona.

Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Utakmica četvrtog kola italijanskog šampionata završena je rezultatom 1:1 (0:0). Oba gola viđena su u poslednjih desetak minuta. Poveo je domaći tim u 81. minutu golom Portugalca Danija Mote Karvalja udarcem glavom posle centaršuta Armanda Ica. Inter je izjednačio u 88. minutu pogotkom Holanđanina Denzela Dumfrisa na drugoj stativi nakon dobrog prodora Brazilca Karlosa Augusta. 🔊🔊🔊 #ForzaInter #MonzaInter