Velikan pao baš nisko: Primili osam pogotka, a navijači od besa pobegli od srama na poluvremenu

Večernje novosti pre 7 sati

FUDBALERI Nice ponizili su Sent Etjen u petom kolu Lige 1, oni su slavili rezultatom 8:0, a navijači nekadašnjeg velikana od sramote su pobegli već na poluvremenu.

FOTO: Aleksandar Ilić Nekada velikan neće po dobrom pamtiti ovaj meč. Ove sezone izborili su povratak u elitu, a očigledno da im predstoji velika borba za opstanak u njoj. Već na poluvremenu je bilo 6:0 za Nicu! A start meča kao da je i nagoveštavao da se sprema katastrofa, jer je već u 4. minutu Dilan Batubinsika postigao autogol, kada je loše reagovao na odbijenu loptu posle odbrane svog golmana. Nekoliko minuta kasnije već je bilo 2:0, a strelac je bio Tangij