Novi Pazar ispraćen "petardom" iz Bačke Topole, Čuka za četiri minuta okrenula Ubljane!

Sportske.net pre 5 sati  |  Sportske.net

Fudbaleri TSC-a ubedljivo su savladali ekipu Novog Pazara u Bačkoj Topoli rezultatom 5:2.

Četa Jovana Damjanovića odigrala je sjajno drugo poluvreme u kojem je postigla svih pet golova i zasluženo osvojila čitav plen. Nakon ne preterano uzbudljivog prvog dela igre, TSC je poveo u 49. minutu golom Saše Jovanovića, da bi tri minuta kasnije Ifet Đakovac udvostručio prednost domaćina. Novi Pazar je izmenama pokušao da promeni tok meča, međutim Damjanović je pogodio sa rezervistom Milošem Pantovićem koji je tri minuta po ulasku u igru zatresao mrežu rivala u