"Срби! Српски медији": Инциденти због хапшења градоначелника из ХДЗ, хрватска новинарка пријавила "'добацивање неких ружних ствари"
Курир 23.09.2024 | Индекс/Пренео: Н. В./Фото:

Јутрос нешто после седам сати пред породичном кућом Јосипа Шарића, бившег посланика Хрватске демократске заједнице (ХДЗ) у Сабору и градоначелника Отока, појавила су се полицијска возила, а према изворима Индекса из тог градића Шарић је ухапшен.
Како сазнаје ХРТ, Шарић се терети за незаконито трошење градског новца. Наводи се да се истрага води већ месецима и да су испитани су бивши и садашњи званичници Градске управе. Из полиције су потврдили да службеници Полицијске управе вуковарско-сремске, у координацији са Канцеларијом за сузбијање корупције и организованог криминала, спроводе криминалистичку истрагу на подручју Славоније над једном особом због сумње да је починила кривичн дело против службене






