Debitant Vlahović iznudio penal, Samardžić ušao prekasno, Komo šokirao Atalantu za istorijsku pobedu!

Sportske.net pre 6 sati  |  Sportske.net

Fudbaleri Atalante ponovo su razočarali pošto su večeras u pomerenom meču izgubili od Koma rezultatom 2:3.

Ovaj meč bio je na programu u ponedeljak, ali je zbog obilnih padavina odložen za 24 sata. I to je prijalo gostima, iako je u 18. minutu delovalo da ni večeras neće pobediti. Tada je Zapakosta postigao vodeći gol i ujedno jedini u prvom poluvremenu. Ali, onda je Komo u razmaku od samo 13 minuta postigao tri gola i preokrenuo. Tek što su krenuli sa centra, gosti su izjednačili. Prečesto osporavni Serhi Roberto maestralno je asistirao petom za Strefecu, a ovaj