Lazar Samardžić heroj atalante: Prelep gol srpskog reprezentativca kojim je „Boginja provincije“ izbegla poraz! (video)

Hot sport pre 5 sati

Sjajna levica! Srpski fudbaler Lazar Samardžić postigao je gol za Atalantu i bio najkorisniji igrač meča u dramatičnoj završnici utakmice protiv Bolonje na stadionu Renato Dal’Ara.

Samardžić je pogodio mrežu u 90. minutu i doneo svom timu važan bod izjednačivši rezultat na 1:1. Bolonja je povela odmah na početku drugog poluvremena, kada je Santjago Kastro zatresao mrežu u 46. minutu. Međutim, Atalanta je došla do izjednačenja zahvaljujući Samardžiću, koji je ušao u igru pred kraj prvog poluvremena, zamenivši povređenog Martena de Rona. Samardžić je preuzeo odgovornost u ključnom trenutku, driblajući na ivici šesnaesterca i udarcem sa distance