Greške skupo koštale Crvenu zvezdu u UEFA Ligi šampiona

Euronews pre 5 sati  |  Autor: Euronews

Poraz od Benfike (1:2) na stadionu "Rajko Mitić", pa ubedljivo izgubljen meč od Intera (0:4) na "Đuzepe Meaci", nisu doživljeni samo zbog kvaliteta protivnika, već više zbog kardinalnih grešaka i to iskusnih igrača u periodima od po pola sata koji ne bi smeli da se ponavljaju ni na treninzima, a ne na mečevima UEFA Lige šampiona.

Onih preostalh 120 minuta, Zvezda je pokazala da ima tim, strukturu igre da učini i nešto više. Benfika je trpela veliki pritisak u drugom poluvremenu, dok Interu do 60. minuta nije bilo svejedno na Meaci. Međutim, broj i nivo individualnih grešaka jednostavno nije mogao da ne bude kažnjen. "Utakmica je izgubljena direktnim našim greškama. Protiv Benfike dve, sada četiri, sami sebi smo dali sve golove. Teško mi pada, žao mi je što primamo ovako naivne golove.