Saša Ilić slavi Ze Turba, važan bod za Nižnji, a Ožegović će žaliti za kontrom u poslednjim sekundama!

Sportske.net pre 8 sati  |  Sportske.net

U utakmici 11. kola ruske Premijer lige, ekipa Pari Nižnjeg Novgoroda koju sa klupe vodi Saša Ilić osvojila je bod na gostovanju novajliji u ligi, ekipi Akron Toljatija.

Na kraju 2:2, a gosti su do boda stigli u nadoknadi vremena, pa sada imaju 11 bodova na 11. mestu, a Akron je zadržao bod više na osmoj poziciji na tabeli. Domaći su poveli na isteku 39. minuta. Stefan Lončar je prihvatio loptu na desnoj strani, zatim uputio odličan centaršut za Benšimola koji na oko šest metara od gola zahvata loptu glavom i šalje je u mrežu - 1:0. Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a tek što je počelo drugo, tim Saše Ilića je poravnao