POLUVREME - Preporođeni Zubairu, ali poništena mu je golčina! Tekstilac se sa bele tačke vratio u igru!

Sportske.net pre 1 dan  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme u Humskoj, Partizan je na povratničkom debiju trenera Sava Miloševića dočekao ekipu Tekstilca, a posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Bolju igru od početka meča crno-beli su krunisali u 39. minutu kada je Zahid asistirao za sve boljeg Zubairua koji je savladao golmana Braća za 1:0. Mogao je Đorđe Jovanović u 42. minutu da usvostruči vođstvo crno-belih pošto je na dodavanje Natha kroz sredinu izbio potpuno sam ispred golmana gostiju, ali je Brać uspeo nogom da odbije loptu do Grimalda koji nije uspeo da je iskontroliše i pošalje u nebranjenu mrežu. A onda, šok za crno-bele! Igrao se 45. minut meča