Italijana ne dotiče doping skandal: Repriza finala Australijan opena u četvrtfinalu Šangaja! (video)

Hot sport pre 5 sati

Italijan spustio slušalicu Šeltonu, Medvedev pobedio Cicipasa! Svetski broj jedan, Janik Siner, savladao je u četvrtom kolu mastersa u Šangaju, amerikanca Bena Šeltona sa 2:0, 6:4, 7:6 u setovima.

Prvi set je počeo izjednačeno, i jedan i drugi su čvrsto držali svoje servise do rezultata 4:4. Siner je servirao odlično i poveo sa 5:4, i stvorio dodatan pritisak Šeltonu koji je poklekao i pretrpeo brejk za kraj prvog seta. U drugom setu je viđena još veća borba. Nizale su se brejk prilike na obe strane ali bezuspešno i tako se ušlo u taj-brejk drugog seta. Tu se Amerikanac prosto ugasio, uspeo je da osvoji samo jedan poen, i omogućio Sineru da prođe u