(Poluvreme) rapsodija Partizana u krcatoj Areni: Sterling Braun uništava odbranu Bajerna! (video)

Hot sport pre 15 sati

Partizan izdominirao u prvom poluvremenu! Košarkaši Partizana dočekuju Bajern iz Minhena u trećem kolu Evrolige u rasprodatoj Beogradskoj Areni.

Crno-beli ulaze u ovaj duel posle dva poraza na gostovanjima u Vitoriji i Madridu, dok su Nemci iznenadili Real u prvom kolu, dok su u drugom kolu očekivano pali u Atini. Rezultat na poluvremenu je 49:32. Kao i uvek, navijači i klub su napravili specijalan doček bivšem kapitenu, Vladimiru Lučiću. Početak utakmice je bio dosta ujednačen i jedni i drugi su otvorili utakmicu odličnu šutevima za tri. Nakon koša Obsta za 6:9, crno- beli ulaze u veliku seriju i kucanjem