Са 90 килограма прошетала само у доњем вешу: Показала је сваки детаљ својих бујних облина, манекенка у никад оскуднијем издању
Курир 16.10.2024 | И.М.)

Плус сајз манекенка Ешли Грејем синоћ је први пут прошетала модном пистом Вицториа Сецрет ревије.
Ова манекнка понела је светлуцави боди и прозирни огртач са цветовима. - Осец́ам се веома узбуђено. Нисам нервозна и све је веома безбедно, нец́емо имати ништа да испадне, због чега се осец́ам добро, тако да могу да се развеселим, и искрено сам више узбуђена због дешавања планираних током шоуа - истакла је за Пеопле. Грејм се нашалила раније у току дана да јој је бренд, пре него што је погледала свој изглед, дао нешто што јој је било мало - и да је тражила замену.












