(Poluvreme) Monako je brutalno jak, zvezda naivno pala u finišu: Crveno-beli matirali velikana iz Srbije duboko u nadoknadi! (video)

Hot sport pre 3 sata
(Poluvreme) Monako je brutalno jak, zvezda naivno pala u finišu: Crveno-beli matirali velikana iz Srbije duboko u nadoknadi…

Poluvreme u Monte Karlu! Fudbaleri Crvene zvezed igraju na gostujućem terenu protiv Monaka u utakmici trećeg kola Lige šampiona na stadionu „Luj II“, francuski klub ne zna za poraz ove godine u evroeliti, dok srpski predstavnik još uvek bez boda u novom sistemu takmičenja.

Rezultat na poluvremenu je Srpski šampion je zabeležio dva poraza na startu takmičenja, izgubivši od Benfike rezultatom 1:2 i od Intera sa 4:0. Monako se nalazi u vrhu sa četiri boda zahvaljujući pobedi nad Barselonom i nerešenom rezultatu protiv zagrebačkog Dinama. Ove dve ekipe su se susrele u grupnoj fazi Lige Evrope 2022. godine, kada je Monako pobedio u oba susreta, uključujući domaći trijumf od 4:1. Glavni sudija ovog meča je Nemac, Tobijas Štiler. Problem za