Адвокат Мирослава Алексића најавио да ће бојкотовати рочишта, навео и разлог
Данас 23.10.2024 | Н1

На данашњем рочишту у Вишем суду у Београду пуномоћник Мирослава Алексића изјавио је да ће бојкотовати рочишта тако што више неће постављати питања сведоцима, како би скратио суђење због лошег здравственог стања Алексића.
Пуномоћници оштећених овај потез одбране виде као чин који је намењен јавности, да би се фокус ставио на Алексићево нарушено здравље, преноси Н1. Иако се Алексић на данашњем суђењу појавио, одбрана тврди да је његово здравље због болести нарушено и да не може да прати даљи процес. Пуномоћник Алексића, Зоран Јаковљевић, претходно је упутио примедбу на допунски налаз и мишљење Института за судску медицину у ком је истакнуто да је Алексић, иако прима






