Aleksandar Vučić razočaran nastupom zvezde u Monaku: „Kao da igrate protiv četvrtoligaša“! (video)

Hot sport pre 6 sati

Predsednik Srbije veruje u Zvezdu, i trenera Milojevića! Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u utorak u Monaku sa 5:1 u okviru trećeg kola Lige šampiona, pa su nakon tri kola jedna od šest ekipa koja nije osvojila ni bod.

Crveno- beli su bili konkurentni u prvom poluvremenu da bi u nastavku doživeli brodolom. Tim povodom, predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, je u gostovanju na TV Prva, istakao da je utakmica bila jako teška za gledanje: – Zvezda mora biti mnogo jača od onoga što je bila u Monaku, verujem i da će biti. Ono je bilo teško za gledanje, teško, mnogo teško za gledanje. Ne zbog rezultata… Da Real Dortmundu pet golova u jednom poluvremenu. Drugačiji je fudbal danas, mnogo