"Делије" неће навијати против Војводине
Спортске.нет 02.11.2024 | Спортске.нет

Навијачка група "Делије север" саопштила је да неће бити организованог навијања на сутрашњој утакмици против Војводине, али су позвали присталице Црвене звезде да дођу на стадион "Рајко Митић".
Баш као што је био случај и против Панатинаикоса у "Пиониру", навијачи Црвене звезде неће организовано навијати ни у сусрету против Војводине. "Поводом новонастале ситуације где је проглашена тродневна жалост на територији целе Војводине, а са обзиром да ми сутра играмо са Војводином из Новог Сада, Делије су одлучиле да и ову утакмицу само одгледају са трибина без огранизованог навијања. Позивамо све људе да дођу свакако на утакмицу, и да је заједно одгледамо, а










