Сара Јо и невена Божовић очи у очи на догађају: Годинама не причају због мушкарца, а сад су биле на истом месту - ево како су реаговале (фото)
Блиц 19.11.2024

Сара Јовановић, познатија као Сара Јо, била је веома блиска са колегиницом Невеном Божовић коју је упознала током музичког такмичења "Први глас Србије", а потом су заједно биле у женској групи "Моје три" и ишле на "Евровизију".
Однос Саре и Невене годинама је интригирао јавност с обзиром да су певачице изненада прекинуле пријатељство, а сад су се појавиле на истом догађају у српској престоници. Невена је била у плаво-црној одевној комбинацији, а Сара у изазовном, тамно плавом стајлингу. До поздрава није дошло, те су обе све време биле са својим екипама. Како се већ дуго игноришу, тако је било и овог пута, а до помирења, по свему судећи, неће доћи скоро. Јовановићева је недавно одлучила








