Ćerka Klinta Istvuda ponovo u jeku skandala: Izašla iz lokala pa se stropoštala koliko je duga i široka, pala na leđa i ogulila laktove (video)
Kurir 07.12.2024 | Žena/ J.M.)
![Ćerka Klinta Istvuda ponovo u jeku skandala: Izašla iz lokala pa se stropoštala koliko je duga i široka, pala na leđa i…](https://nstatic.net/777/38492777xxdfxt.jpg)
Frančeska Istvud, ćerka legende Holivuda Klinta Istvuda (94) i glumice Fransis Fišer (72), izazvala je pažnju paparaca u utorak ispred čuvenog Šato Marmona u Los Anđelesu.Glumica je dramatično pala dok je izlazila iz prestižnog holivudskog lokala, nekoliko dana nakon što je objavljeno da neće biti krivično gonjena zbog nedavnog hapšenja za nasilje u porodici. Obučena u belu, otvorenu bluzu na leđima i patike, Frančeska Istvud je najpre napustila lokal nasmejana,