"Све је урасло, кућа се једва види": Наш водитељ данас живи у вили у Београду, а кућу у којој је провео детињство не посећује: "Одавно га нисмо видели"

Блиц 10.12.2024
"Све је урасло, кућа се једва види": Наш водитељ данас живи у вили у Београду, а кућу у којој је провео детињство не…

Водитељ и аутое емисије "Никад није касно", Жика Јакшић, рођен је 1964. године у Александровцу, али је доста времена проводио у селу Будиловина, надомак Бруса.

Жику и његовог брата Владимира на селу је чувала бака док су родитељи били на послу. Њихово двориште важило је за једно од највеселијих, а данас се кућа готово да се и не види од трња и траве. Мештани села су једном приликом за медије говорили о Жики и његовој породици. - Кад њих нема, бар сте ви свратили (смех). Знате како, ово је некада било село са много деце и породица, сад је тако како јесте, сви су отишли у град и у неке боље општине... - Ми који смо

Блиц »

Забава, најновије вести »