Reakcija dekana Saobraćajnog fakulteta na navode profesora tog fakulteta Evo koje tvrdnje iznosi prof. dr Milorad Kilibarda
Kurir 12.12.2024
![Reakcija dekana Saobraćajnog fakulteta na navode profesora tog fakulteta Evo koje tvrdnje iznosi prof. dr Milorad Kilibarda](https://nstatic.net/829/38532829ghlqvv.jpg)
Dekan Saobraćajnog fakulteta prof. dr Milorad Kilibarda reagovao je na navode profesora Saobraćajnog fakulteta koje je taj profesor izneo u razgovoru za Kurir.
Kurir u celosti objavljuje rekaciju prof. dr Milorada Kilibarde: Objavili ste lažnu vest o studentskim protestima na Saobraćajnom fakultetu, što je vrlo neprofesionalno. Osnovano sumnjamo da ste izmislili profesora Saobraćajnog fakulteta koji je zabrinut za svoju budućnost jer takvi na našem Fakultetu ne postoje. U Vašem tekstu sve je izmišljeno a ako želite pravu istinu pročitajte tekst u nastavku i saopštenje na sajtu Saobraćajnog fakulteta. Tačno je da je