Лидер Ситија кипти од беса: "Заслужујемо све ово! Понашамо се као деца!"

Лидер Ситија кипти од беса: "Заслужујемо све ово! Понашамо се као деца!"

Манчестер сити је у великом проблему. "Грађани" су у последња два месеца само једном осетили сласт победе, а делује као да нема никога ко би повукао ручну кочницу у ситуацију где су кола већ озбиљно кренула низбрдо. Пробела је свестан и један од лидера тима Бернардо Силва.

ФОТО: АП/Тањуг Силва није крио разочарење након пораза Ситија од Манчесетер јунајтеда 2:1, пре свега због начина како су изгубили. - Заслужујемо оно што нам се догађа. На овом нивоу једна или две утакмице могу бити несрећа, али не и њих 10. Дерби, 87. минут, водимо 1:0 и наш корнер претворимо у казнени ударац за њих. Ако радиш тако глупе грешке три-четири минута пре краја, онда си и заслужио да платиш за њих. Само један тим на крају може победити, а то нисмо

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »