Na današnji dan pre 3 godine nestao je Matej Periš: Ceo Beograd bio je na nogama u potrazi za mladićem iz Splita, tragedija koja je ujedinila region (foto)
Kurir 30.12.2024
BEOGRAD - Na današnji dan pre tri godine u Beogradu je nestao Matej Periš, mladić iz Splita, koji je sa društvom došao u glavni grad Srbije na novogodišnji provod.
Kući se, ocu i majci, nažalost nikada nije vratio. Od trenutka saznanja da se tako nešto stranom državljaninu moglo dogoditi u Beogradu baš za praznike kada je grad pun stranaca, diglo je Beograđane na noge koji su se odmah uključili u potragu za mladim Splićaninom. Beogradska policija činila je sve da momka pronađe život i zdravog, ali nažalost nije se dalo. Pocdsetimo, Matej Periš (27) je sa svojim društvom iz Splita stigao u Beograd 30. decembra 2021. godine