Мишко Ражнатовић озбиљно упозорава: Не добијамо ништа ако напустимо АБА лигу, може да се деси само литвански сценарио!

Курир 15.01.2025
Мишко Ражнатовић озбиљно упозорава: Не добијамо ништа ако напустимо АБА лигу, може да се деси само литвански сценарио!

Већ дуго се води полемика да ли је боље остати део АБА лиге или је Србији неопходно јаче домаће првенство.

Поводом те теме причао је и спортски менаџер Миодраг Мишко Ражнатовић који верује да регионално такмичење прави репрезентацију Србије и уједно помаже Партизану и Црвеној звезди да разигравају екипу. С обзиром на то да АБА лига више нема проходност ка најелитнијем такмичењу у Европи, остаје питање због чега је онда клубови из Србије играју. "То је једно од најбитнијих питања са којим се српска кошарка срела у последњих 20 година. Пре доношења те одлуке заиста

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »