Адут црвено-белих има мањих проблема са српским језиком

Адут црвено-белих има мањих проблема са српским језиком

Имам двојицу рођене браће, али смо у школи и ван куће, говорили немачким језиком, јер другачије нисмо ни могли – каже Марко

Иако се у кући Младеновића у Немачкој говорило српским језиком, адут Новосађана Марко има мање проблеме у свакодневном говору: - Увек је тешко кад живиш у иностранству. Имам двојицу рођене браће, али смо у школи и ван куће, говорили немачким језиком, јер другачије нисмо ни могли. То ме је онемогућило да перфектно научим српски, али то није проблем, свакодневно напредујем на том пољу и ускоро ћу сигурно да искореним проблеме те врсте. Ваш коментар ће бити видљив

Немачка »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »