Кнежевић открива: "Милу Божовићу сам у Спужу рекао да нисмо више партнери ако пође са ДПС-ом, препирке разумем али не могу да схватим да иду са њима"
Курир 05.02.2025 | Аплус/Борба.ме)

Разочаран сам што је групација окупљена око Мила Божовића направила коалицију са ДПС-ом у Будви, рекао је председник ДНП-а Милан Кнежевић. - Разумијем да је ту било препирки, расправа и свађа али не могу да схватим да се одлазак са ДПС-ом у коалицију представља као неко херојско дело, након свађе дојучерашњих пријатеља.
А сви се нешто позивају на српство и Милоша Обилића. Ископали су све јунаке покосовског циклуса - рекао је Кнежевић. Гостујући у емисији "Клуб А плус" Кнежевић је рекао да је током посете пре пар недеља Божовићу у Спужу разговарао са њим о ситуацији у Будви. - Та посета је изазвала знатижељу, али ја сам га посећивао и раније, наравно уз одобрење суда. Кад смо се задњи пут видели саопштио сам му да уколико групација коју везују за њега направи коалицију са