У Доњецку због гранатирања оштећени гасовод, електроенергетска мрежа и предузеће
Политика 15.02.2025

У Доњецкој области, како наводи Укринформ, као последица руског гранатирања оштећени су гасовод, електричне мреже и пољопривредни објекат.
Ово је саопштио шеф Доњецке самопроглашене републике Вадим Филашкин на Телеграму. "Краматорски округ. У Костјантиновки је оштећено 13 приватних кућа, гаража, предузеће, два далековода и гасовод. Једна особа је повређена у Новодмитровки. Оштећен је пољопривредни објекат у Довхи Балки, општина Илинивска", написао је Филашкин. Поред тога, према његовим речима, оштећено је осам кућа и једна управна зграда у Сиверску, округ Бахмут, преноси Тањуг. Укупно, током дана,












