Veliki uspeh srednjobanatskih takmičara na 32. Vojvođanskom šahovskom festivalu mladih
I Love Zrenjanin 18.02.2025

Zlatna, srebrna i dve bronzane medalje sa 32. Vojvođanskog šahovskog festivala mladih održanom od 13. do 17. februara na Paliću stigle su u Srednji Banat, a doneli su ih Jovan Bilić, Mihajlo Bilić, Marijana Bilić i Ognjen Petronijević, članovi Udruženja šahovskih klubova „Šah u Srednjem i Severnom Banatu“. Takmičenje najboljih mladih šahista Vojvodine trajalo je pet dana, a titulu šampiona u grupi dečaka do 10 godina poneo je Jovan Bilić, član ŠK „Aradac“ sa







![Najavljena okupljanja u Zrenjaninu: Policijska uprava poručuje – biće snimanja [FOTO+VIDEO] Okupljanja u Zrenjaninu](https://nstatic.net/314/41992314bguhcs.jpg)



