Никада не пуните телефон у ауту! Ево зашто то никако није добра идеја
Курир 27.02.2025 | Смартлифе)

Свако би, вероватно, помислио да пуњење паметних телефона у аутомобилу током одласка на посао делује као веома практично решење који штеди време.
То, међутим, баш и није тако, пошто примери из праксе показују да допуна батерија на овај начин може да нанесе више штете него користи. Прикључивање телефона на УСБ порт у колима није сасвим безазлено, па ако нисте баш очајни због једноцифреног броја процената у горњем десном углу екрана, пуњење би током вожње требало да избегавате. Ево и зашто! Мало струје УСБ прикључци у аутомобилима често дају мање струје него што је то данашњим паметним телефонима












