Prestižnu regionalnu nagradu dobile tri doktorke iz Srbije

Politika 16.03.2025
Prestižnu regionalnu nagradu dobile tri doktorke iz Srbije

Za istraživačke radove nagrađene su prof. dr Ana Banko, dr Marija Rovčanin i doc. dr Aleksandra Plavšić

Regionalnu nagradu u medicini „International Medis Awards for Medical Research” osvojile su tri istraživačice iz Srbije – prof. dr Ana Banko, virusološkinja Medicinskog fakulteta u Beogradu, dr Marija Rovčanin, ginekolog iz GAK „Narodni front”, i doc. dr Aleksandra Plavšić, alergolog Klinike za alergologiju i imunologiju UKCS. Međunarodna stručna komisija konkursa već jedanaestu godinu nagrađuje najveća istraživačka dostignuća lekara i farmaceuta iz država srednje

Politika »

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 2 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 2 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 2 sata