Ovo je jedan od nestalih policajaca u bujicama u Bosni Skočio u vodu tokom obavljanja dužnosti: Prijatelji i kolege se opraštaju od Samira potresnim rečima!
Kurir 27.03.2025 | Crna hronika

Kako je "Kurir" danas pisao, proširena je potraga za dve osobe koje je odnela nabujala reka Jal u Tuzli, a kako pišu tamošnji mediji, jedan od nestalih je policajac Samir Mustafić.
O njemu prijatelji i kolege imaju samo reči hvale. Podsećamo, ukupno četiri osobe su jutros ušle u reku Jalu, od kojih su trojica policajci i jedan kriminalac. Kroz akciju spasavanja izvučena su dva policijska službenika, među kojima je i Smajo Mandžić, poslanik u Skupštini Tuzlanskog kantona, koji je skočio u nabujalu reku Jalu, na području Tuzle, kako bi pomogao u spasavanju. On i još jedan policajac su uspešno spaseni. Oglušili se o naredbu, pa upali u reku -