Dirljiv ispraćaj u penziju školskog domara slavka Evo kako su ga učenici iznenadili: "Uvek nas je dočekivao sa velikim osmehom i imao neku šalu za nas"
Kurir pre 23 dana | RTS

Domar u Osnovnoj školi "Vuk Karadžić" Slavko Tešmanović, u Loznici odlazak u penziju pamtiće kao jedan od najlepših dana u svom životu.
Učenici i kolektiv priredili su mu iznaneđenje, a snimak tog događaja odjeknuo je i na društvenim mrežama. Uz ovacije i gromoglasan aplauz ušetao je Slavko poslednjeg radnog dana u školu u kojoj je proveo poslednju deceniju svog radnog veka. Mašinovođa po struci, a u srcu i radnoj knjižici domar, ovaj nasmejani Lozničanin u penziju je otišao sa suzama radosnicama. "Zar je neko mogao da očekuje da sva deca iz škole izađu i da me isprate, onako baš je bilo