Глумица је стекла попуарност па завршила на психијатрији: Годинама се скривала, ево како сада изгледа
Курир 03.04.2025 | Стори.хр)

Била је Дизнијева звезда и уживала велику славу, но у последње време глумица Аманда Бајнс(39), виђена је у лошем стању.
Пре две године се сама пријавила у центар за ментално здравље јер је осетила да није добро, како су тада писали страни медији. Глумица која се прославила се у тинејџерским комедијама, попут "Схе'с тхе Ман" и "Вхат а Гирл Вантс", након што је стекла славу одала се разним пороцима, који су јој упропастили каријеру, али и живот. Трансформација Аманде Бајнс: Наиме, Бајнс пати од биполарног поремећаја, а раније је конзумирала разне опијате. Била је у психијатријској










