Došlo je vreme za ozbiljnu odbranu Srbije od svih zala koja su posađena čak i među nama! Boris Bratina poziva sve rodoljube na svenarodni skup "Ne damo Srbiju"
Kurir pre 20 dana

Profesor Univerziteta u Prištini sa sedištem u Kosovskoj Mitrovici Boris Bratina kaže za Kurir da će na svenarodnom skup "Ne damo Srbiju" biti veoma važno da se sretnu svi rodoljubi koji Srbiji žele dobro.
Kao jedan od 12 učesnika prvog sastanka inicijativnog odbora za formiranje novog pokreta, Bratina očekuje da svenarodni skup u subotu, 12. aprila, bude veliki razgovor koji treba da ujedini ljude. "Na narodnom saboru treba da se dogodi nešto što će ljude da obavezuje. To su zahtevi koje ćemo ispostaviti javnosti pa i nekom drugom. Nadam se da će doći veliki broj ljudi. Važno je da ljudi budu u međusobnoj komunikaciji, da se razumaju u pogledu sopstvenih osećanja i