Šok! Majka dečaka ubice i ranije veštačila belivukov DNK! Miljana Kecmanović radila i u slučaju ubistva na šinama! Pobrkali dokaze, pa ga oslobodili!

Kurir pre 1 dan
Šok! Majka dečaka ubice i ranije veštačila belivukov DNK! Miljana Kecmanović radila i u slučaju ubistva na šinama…

Miljana Kecmanović, majka dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, veštačila je DNK tragove sa još jednog mesta zločina sa kojim su bili povezani Veljko Belivuk i Marko Miljković! Reč je o ubistvi na šinama iz januara 2017. godine.

Podsetimo, danas je u Specijalnom sudu u Beogradu, na suđenju kriminalnoj grupi Belivuk-Miljković koja se tereti za sedam ubistava i druga krivična dela, rečeno da je Miljana Kecmanović bila u timu veštaka koji su analizirali biološke tragove pronađene u kući strave u Ritopeku, u kojoj su, prema navodima optužnice Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, brutalno ubijene žrtve klana. Inače, Miljana Kecmanović je zaposlena na Biološkom fakultetu. - Miljana

Pročitajte još

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »