Studenti u Novom Sadu blokirali garažu javnog prevoza: Razišli se posle koškanja sa policijom, saobraćaj nastavio da se odvija (foto)
Blic pre 21 dana

Novosadski studenti u blokadu jutros oko 2.30 časova blokirali su garažu Javnog gradskog saobraćajnog preduzeća "Novi Sad".
Bila je to nenajavljena ulična akcija za koju se poziv proširio društvenim mrežama pa se studentima pridružila i grupa građana u nameri da do daljnjeg ostanu ispred tri ulaza u JGSP " Novi Sad" i da na taj način spreče odvijanje gradskog i prigradskog saobraćaja. Oko 5 časova ujutru policija je počela da pregovara sa studentima, od kojih su neki sedeli na stiroporu ispred izlaza iz garaža i na taj način ometali saobraćaj, ali nisu uspeli da ih ubede da se sklone.