Ceca Ražnatović u provodu sa editom Aradinović: Grle se i ljube, ne skidaju osmeh - opkolile ih kamere i fotoaparati (video)

Blic pre 11 dana
Ceca Ražnatović u provodu sa editom Aradinović: Grle se i ljube, ne skidaju osmeh - opkolile ih kamere i fotoaparati (video)

Čuvena pevačica Svetlana Ceca Ražnatović (51) pojavila se večeras na partiju kolege Mihajla Veruovića Vojaža (23).

Tamo je bila i pevačica Edita Aradinović (31), a Ceca i ona su se odlično provodile uz moderne numere. Opkolili su ih fotografi, pa su se pred svima grlile i ljubile. Nisu skidale osmeh sa lica, a detalje sa lica mesta pronaći ćete u videu u nastavku. Veruović je, inače, večeras govorio o saradnji i prijateljstvu sa Svetlanom Cecom Ražnatović. - Cecu mnogo volim. Otvorila mi je oči za mnogo stvari. Ona je najveća zvezda kod nas, dala mi je savete koje niko drugi

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »